Kuçağında zıplattı sonrası zaman geçer notu verdi

Kuçağında zıplattı sonrası zaman geçer notu verdi

Son seneler artık Yorucu virajlar oluyor ve bitmesini beklerken önünüze çıkan engellerle ne pahasına olursa olsun geçmek istiyorsunuz böyle durumda kaldım bende adama ben bunları anlamadım dayanak et dedim oralı olmadı ama sınavdan sonrasında yanıma gel diye sohbet etti gittim odasına perişan geçti napıcaz dedim kapıyı kitle gel kuçağıma kalkanı download gerisi sorun değil dedi

sınava gir perişan geçerse yanıma gel diye sohbet etti . imtihan bugünü erken uyandım son kez gözden geçirip üstümü giyip okula gittim. imtihana girdik. sınavım perişan geçti. sınıftan en son ben çıktım. okulda belli bir zaman dolandıktan sonrasında odasına gittim. bilgisayarla ilgileniyodu. imtihan kağıtları yanında duruyodu. kapıyı kapatıp odaya girdim ve sınavımın perişan geçtiğini söyledim. gel kağıdını ara beraber bakalım diye sohbet etti bana. yanına gittim kağıdımı aramaya başladım. o sıra beni süzüyodu. kağıdımı buldum.

koy bakalım masanın üst bölümüne diye sohbet etti ve kağıdı incelemeye başladı. hiçbişey yapamamışsın kalıcaksın diye sohbet etti . ne yapabiliriz ödev verin onu yapayım bu dersten kalırsam okulum uzayacak ne gerekirse yaparım dedim. gözlerime baktı. asalında bişey yapabiliriz diye sohbet etti ve elini kalçama attı. gözlerime bakarak kalçamı okşamaya sıkmaya başladı. bende hiç tepki vermedim. git kapıyı kitle gel diye sohbet etti . gittim kapıyı kitledim ve tekrar yanına geldim. beni kucağına oturttu ve ellerini göğüslerime attı. göğüslerimi sıkmaya başladı. sonrasında tek elini şeyime indirdi ve şeyimi okşamaya başladı. bakireydim hiç seks yapmamıştım. bu durumu söyledim. tamam ozaman diye sohbet etti ve elini şeyimden çekti.

başka farklı halledicez diye sohbet etti ve elini saçıma attı. saçlarımı çekerek ayağa kaldırdı beni. kendiside kalktı. kafamı aşağıya hakikat indirdi diz çöktürdü beni.ne yapman gerektiğini biliyosun diye sohbet etti . bu konuyla ilgili çok iyiydim. eskiyen sevgilim her buluşmamızda ağzıma verirdi. kemerini çıkardım. aletini dışarı çıkardım ucunu dillemeye başladım. ellerim taşaklarındaydı. sonrasında yavaş yavaş ağzıma aldım. yavaş yavaş ağzıma sokup çıkarıyodum. bu sırada gözlerine bakıyodum. harikasın süpersin gibisinden sözler söylüyodu. sonrasında taşaklarını yalamaya başladım. taşaklarını emdikçe kendinden geçiyodu. dur diye sohbet etti ve beni duvara yasladı. tekrar diz çökmemi belirtti . diz çöktüm. kafamı duvara dayadı. saçlarımdan tutarak ağzıma verdi. ağzımda gidip gelmeye başladı ben hiçbişey yapmıyodum. bizzat gidip geliyodu ağzımda. köküne kadar sokup çıkarıyodu.

Yorum yapın